050-538-2500

טיולי טרקטורונים וריינג'רים במרכז – 4 נקודות מומלצות

טיול טרקטורונים במרכז – קרוב לבית עם 100 אחוז אקסטרים

מתכננים טיול טרקטורונים בזמן הקרוב?

זה הזמן להכיר 4 נקודות ייחודיות לטיול טרקטורונים במרכז הארץ.

תל חדיד

בקו הגבעות הראשון מעל מישור החוף באזור בן שמן ממוקמת נקודת תצפית מיחודת בשם "תל חדיד"

התל עומד בגובה של 147 מטרים, תחת נחל נטוף, שהוא אחד ממקורותיו של נחל איילון. תל חדיד כלול בריאה הירוקה -יער בן שמן, אף שהוא מופרד מהחלק המרכזי של היער על ידי כביש 443. בשנת 2000 נבנתה מנהרת אורך 430 מטרים מתחת לתל, על מנת לאפשר את חיבור הכביש החוצה לישראל. במזרח לתל, לכיוון כביש 444, ממוקם אתר ההנצחה לחללי חיל הלוגיסטיקה.

בשנים האחרונות תל חדיד הפך למקום אהוב ע"י אופנועני שטח וחובבי טרקטורונים, יער, שבילים ונוף מדהים.

יער בן שמן 

הריאה הירוקה של ישראל  – 16,000 דונם של יער גדול וירוק שנמצא בין ראש העין לבן שמן. היער מציע מסלולי שטח מגוונים, כולל נתיבי אופניים, טיולי רכב, וטיולי טרקטורונים משובחים, ביער  יש מקומות תצפית שונים ועתיקות.

גן הלאומי ירקון

גן ענק ויפה שנמצא לאורך נחל הירקון, ממזרח לתל אביב. הגן מציע מסלולי שטח וטיולים בטבע, כולל טיולי טרקטורונים ורייזרים באזור פארק אפק.

יער קורסים

יער יפה ומיוחד שנמצא בין רחובות ליבנה. היער מציע מסלולי שטח וטיולים בטבע, כולל טיולי טרקטורונים ורייזרים וטיולי ריינג'רים באזור יער קורסים.

גן לאומי קיסרייה

גן יפה ומרשים שנמצא באזור חוף הכרמל. הגן מציע מסלולי שטח וטיולים מול החוף… אפשר גם לראות את הנוף וגם ליהנות מהאוויר הנקי מול הים…

חוויה בהחלט מיוחדת.

 

שתף את הפוסט

תשאירו פרטים - כבר חוזרים

אם כל זה מדבר אליכם, הגישה שלנו נראית לכם והמוטיבציה שלנו לפגוש אתכם בסוף האירוע עם חיוך שלא יורד מתאימה לכם – בואו נפגש.

נשמח להזמין אתכם ליום פעילות שלם או לאירוע של מספר שעות.

על כל השאר נדבר כבר בפגישה.