050-538-2500

חץ וקשת ביער בן שמן
חוויה שקולעת למטרה

פעם זה היה כדי לצוד או להילחם,
היום קליעה בחץ וקשת בין העצים ביער בן שמן,
היא חוויה מלאה אדרנלין, אתגר, כיף וסיפוק

כשאנחנו באקסטרים ביער מדברים על פעילות חוויה וגיבוש, אנחנו מתכוונים שאתם מוזמנים לחזור למשך כמה שעות לחוויות הכי ראשוניות, כמו שהיינו ילדים.

זוכרים איך זה היה? תחושת הניצחון, הגאווה והסיפוק שבעמידה באתגר, המשחק עם חברים, הכיף, השמחה, העיניים הנוצצות.

הפעילות של חץ וקשת היא בדיוק מסוג הפעילויות האלה. יש בה את כל האלמנטים לתחרות טובה: ריכוז ויציבות, אפשרות לשיפור עם צבירת מיומנות וקליעה למטרה תוך התחשבות בגורמים שונים כמו רוח, מרחק, זווית הירי ומידת הלחץ המופעל על מיתר הקשת.

אתגר חץ וקשת – איך זה עובד

הפעילות נמצאת במטווח ביער בן שמן. שם, בין עצים ירוקים באווירה פסטורלית, תתחברו למיומנות הציד הקדומה ביותר. תקבלו הסברים, תצטיידו בחיצים, תזהו את המטרות ותתחילו לירות ולהתחרות.

 

המטרה: לירות בול במרכז המטרה.

אתם לוקחים את החץ, משחילים על המיתר, מרימים את הקשת, עוצמים עין אחת, דורכים את הקשת, מכוונים למרכז המטרה, עוצרים נשימה ואז, ברגע אחד השקט מופר ואתם משחררים את החץ שטס למטרה.

קלעתם למרכז המטרה? נהדר. קצת בצד? לא נורא, אפשר להשתפר בירי הבא.

משך המשחק: כשעה (כתוספת לפעילות) ועד שעתיים (כפעילות שלמה).

ציוד נדרש: מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות וכמובן מצב רוח טוב.

למי מתאים: לכל אחד ואחת מגיל 10.

חץ וקשת מאושרים: ע"י מכון התקנים הישראלי.

איך החוויה נראית?

אם אתם מחפשים פעילות מהנה ומגבשת עד לשעתיים, פעילות חץ וקשת אידיאלית בשבילכם. אנחנו נכין את עמדות הקליעה למטרה בהתאם למספר האנשים. רחוקות אחת מהשניה, אבל קרובות מספיק כדי לשמוע את שאגות השמחה וההתלהבות של השחקנים.

לעיתים רחוקות יש לנו הזדמנות לשחזר בבגרות חוויות ילדות, ופעילות חץ וקשת היא ללא ספק המקום הבטוח לעשות את זה. ברגע שנכנסים לעניין ומתחברים לאתגר כבר קשה למחוק את החיוך.

ואם נראה לכם שרק הגברים נהנים, אנחנו מזמינים אתכם לראות איך גם הנשים אוהבות לפגוע בול במטרה, ואת ריקוד הניצחון כשהן עושות את זה. לא פחות ולפעמים אפילו טוב יותר מהגברים שהתאמנו מאז שהם ילדים..

תשאירו פרטים - כבר חוזרים

אם כל זה מדבר אליכם, הגישה שלנו נראית לכם והמוטיבציה שלנו לפגוש אתכם בסוף האירוע עם חיוך שלא יורד מתאימה לכם – בואו נפגש.

נשמח להזמין אתכם ליום פעילות שלם או לאירוע של מספר שעות.

על כל השאר נדבר כבר בפגישה.