טיולי טרקטורונים זוגי ביער בן שמן

לזוגות שרוצים להתחדש וליהנות באקסטרים

תשאירו פרטים כבר חוזרים !

טיול טרקטורונים זוגי: חוויה של חיבור ואקסטרים בשטח

בעידן שבו החיים היומיומיים נעים בקצב מהיר ולעיתים סוער, זוגות רבים מחפשים דרכים לברוח מהשגרה ולחוות יחד רגעים של הנאה והתחדשות. טיול טרקטורונים זוגי הוא אחת הדרכים המרגשות והמהנות לעשות זאת, והוא מציע חוויה ייחודית שמעמיקה את הקשר ומוסיפה תבלין של הרפתקנות לחיי הזוגיות.

טיול טרקטורונים מאפשר לזוגות לצאת מהמסגרות המוכרות ולחוות יחד את הטבע בצורה חדשה ומרעננת. הנסיעה בשבילים ובמסלולים שאינם מוכרים מזמנת הזדמנות לגלות נופים חדשים ולהתפעל מהיופי הטבעי שסביבנו. זוגות יכולים לעצור לרגעים של שקט, לשתות קפה על גבעה ביער או לצפות בשקיעה מנקודת תצפית מרהיבה, וכך לחזק את החיבור הרגשי ביניהם ככה לא רחוק מהבית.

קצת יותר אקסטרים ושיתוף פעולה

הנהיגה במסלולים מאתגרים דורשת תיאום פעולה ושיתוף פעולה, מה שמחזק את התיאום בין הזוג. התמודדות משותפת עם מכשולים ואתגרים טבעיים מעניקה תחושה של סיפוק והישג כאשר הם מתגברים עליהם יחד. זהו גם זמן מעולה ללמוד על יכולות ומגבלות של כל אחד, ולהתחזק כצוות.

חוויה מלאת אדרנלין

לא כל יום מזדמנת ההזדמנות לתת גז בדרך שבילי טבע, וטיול טרקטורונים מציע חוויה מלאת אדרנלין שלא תשכחו. המהירות והכוח של הטרקטורונים מעניקים תחושה של חופש והרבה כיף, זה הזמן לחוות יחד רגעים של שחרור והתלהבות.

זמן איכות ופינוק בחיים העמוסים של היום, לעיתים קשה למצוא זמן איכות לבלות יחד. טיול טרקטורונים זה הזמן.

תכלס:

טיול טרקטורונים זוגי הוא דרך נהדרת לחזק את הזוגיות, לחוות יחד רגעים של פאן וליהנות מהחיים מחוץ לשגרה. חוויה מרגשת, מלאת אדרנלין ומחברת, שמוסיפה עומק והנאה לכל זוג שמחפש לחדש את האהבה ולחזק את הקשר ביניהם.

מחכים לכם!

טיולי הטרקטורונים שלנו עם מדריך

מסלולי השטח שלנו

מסלול 1 - 60 דק'

מסלול 1 - 60 דק' אקסטרים ביער

600 ש"ח עד 4 אנשים בטרקסטר

מסלול 2 - 90 דק'

מסלול 2 - 90 דק' אקסטרים ביער

700 שח עד 4 אנשים לטרקסטר

הנסיעה בכלי רכב טרקטורון - ריינג'ר מתאימה
לזוגות, משפחות וימי גיבוש לעובדים קדימה תחגרו יוצאים לדרך!!!

טרקטורונים בשטח - חוייה יחודית

טיולי טרקטורונים ביער בן שמן הם חוויה מיוחדת שמתאימה במיוחד למי שרוצים ליהנות

בדרך אחרת מהנופים עוצרי הנשימה, פינות החמד והאווירה הקסומה של יער בן שמן

בואו לחגוג בטיולי טרקטורונים את האירוע הבא שלכם:

עוד כמה מילים על נסיעה בטרקטורונים

טרקסטרים תוכננו במיוחד כדי לספק חווית נהיגה 4X4 מהנה ובטוחה בכל תוואי שטח עם תשומת לב רבה לכל הפרטים:

ליער נצא!

אנחנו נמצאים ביער בן שמן, הריאה הירוקה של ישראל, יער ירוק עם פינות חמד יפות ונוף פסטורלי של כרמים ושדות נקודות מיוחדות לעצור לפק"ל קפה ואתרים הסטורים.

עוד דברים שאפשר לשלב לקבוצות :

פעילויות גיבוש ODT

פעילות גיבוש ופיתוח מיומנויות בהובלת מנחים מקצועיים, דרך מצוינת לקחת את החבל לידיים וללמוד משהו חדש וטוב על עצמכם ועל אחרים.
מידע נוסף

לייזר טאג

אחרי הרכיבה הרגועה והמהנה זה הזמן לחלץ עצמות ולעבור לקצת אקשן. משחק הלחימה המתקדם עם רובי הלייזר והתנועה בין העצים, יעלה את האדרנלין שלכם לשיאים חדשים.
מידע נוסף

ירי בחץ וקשת מקצועיים

כן, כן, ירי בחץ וקשת ממש כמו שהיינו ילדים. רק בהבדל אחד שהפעם הם לא עשויים מעץ שמצאנו ביער אלא חץ וקשת מתקדמים. מה לא השתנה? האושר על כל חץ שפוגע במטרה.
מידע נוסף

לקוחותינו